Logo Sberne suroviny

O společnosti

Firma Sběrné suroviny UH, s.r.o. je česká soukromá společnost, která byla založena v roce 2000. Její historie sahá do roku 1971, kdy vystupovala pod názvem Sběrné suroviny n.p., následně pak Sběrné suroviny a.s. Brno.

Aktuálně se firma soustřeďuje na komplexní služby v odpadovém hospodářství, což znamená, že jsme schopni našim zákazníkům zajistit likvidaci a výkup široké škály odpadů (výkup železa, barevných kovů, papíru, odběr plastů, skla, textilu, likvidace nebezpečných odpadů, bioodpadu, komunálního odpadu a dalších odpadů, přistavení kontejnerů a speciálních nádob, odvoz odpadů).

Pod naší hlavičkou můžete najít 6 provozoven na území Zlínského kraje. Hlavní provoz se nachází v Uherském Hradišti na ulici Průmyslová.

Vzhledem ke spolupráci jak s tuzemskými koncovými zpracovateli, tak zahraničními, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout atraktivní výkupní ceny a rychlé platby.

Firma disponuje vlastním vozovým parkem a zpracovatelským zázemím, což nám dovoluje našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc v jejich požadavcích. Dále zajištujeme ekologické poradenství (nakládání s odpady, roční hlášení o produkci odpadů, přeprava ADR a další).

JSME PARTNEREM FYZICKÝCH OSOB, ŽIVNOSTNÍKŮ, MALÝCH, STŘEDNÍCH I VELKÝCH FIREM, OBCÍ A MĚST.

© 2024 Sběrné suroviny UH, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
cross