Logo Sberne suroviny

Věděli jste, že město Uherské Hradiště má nejlepší sběrný dvůr v České republice?

Ve veřejné soutěži Sběrný dvůr roku, která hledá nejlepší sběrné dvory mezi obcemi nad 10 tisíc obyvatel v České republice, vyhrál sběrný dvůr Sběrné suroviny UH, s.r.o. v Uherském Hradišti na ulici Průmyslová. Soutěže se zúčastnilo přes 1170 sběrných dvorů z celé České republiky. Cílem bylo najít nejlepší sběrný dvůr, který je co nejdostupnější, uklizený, s přívětivou otevírací dobou, širokým rozsahem odebíraných odpadů uklizený a s ochotnou obsluhou.
Roční limity a kódy odpadu ke stažení ZDE

Uherské Hradiště - sběrný dvůr

Otevírací doba:
listopad – únor
po - pá 7:00 – 16:00
so - na dotaz
ne - zavřeno

březen – říjen
po - pá 7:00 - 17:00
so - 8:00 - 12:00
ne - zavřeno

Mapka

Cílem našeho sběrného dvoru je zvýšit recyklaci odpadů a zároveň snížit množství odpadů ukládaného na skládku.

Věci, které nám dosloužily, se stávají odpadem. Abychom vám umožnili zbavit se nepotřebných věcí ekologickou cestou, provozujeme šest sběrných dvorů. V každém z nich jsou připraveny kontejnery na nejrůznější odpad z vašich domácností, chalup nebo zahrad. Občané Bílovic, Boršic, Kostelan nad Moravou, Kunovic, Ostrožské Nové Vsi, Starého Města a Uherského Hradiště mohou využít služeb sběrného dvora na hlavní provozovně v Uherském Hradišti.

Pro občany jednotlivých smluvních měst a obcí platí uvedené roční limity pro dané druhy odpadů. Jednotlivé roční limity včetně kódů odpadu jsou ke stažení níže.

Občané mají možnost zajistit si odvoz velkoobjemového odpadu (nábytek, koberce, stavební suť, bioodpad a jiné). Přivezeme k vám předem objednaný kontejner, na který potřebujeme prostor u příjezdové komunikace, následně kontejner naplníte odpadem a dle domluvy si pro naplněný kontejner přijedeme. Cenu za odvoz velkoobjemového odpadu a případně další dotazy vám zodpovíme telefonicky na čísle +420 730 158 920.
© 2024 Sběrné suroviny UH, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
cross