Logo Sberne suroviny
6. 6. 2017

Soutěž Vodafone Firma roku 2017 Zlínského kraje ovládly firmy ze Slovácka

Společnost Sběrné suroviny UH se popáté probojovala do TOP 10 nejlepších firem Zlínského kraje a k tomu získala ocenění Vodafone Odpovědná firma roku 2017.

Neskutečné množství podnikatelských ale i životních příběhů, a především ukázka píle, odhodlanosti a touhy po úspěchu, to už neodmyslitelně patří k podnikatelské soutěži Vodafone Firma roku.

Mezi firmami odbornou porotu nejvíce zaujala společnost Ray Service z Uherského Hradiště. Jejími zákazníky jsou globální výrobci v oblasti leteckého, obranného a motorsport průmyslu. Firma vyrostla ze tří zaměstnanců na současných 200 za použití pouze kapitálu, který vytvořila sama za dobu svého působení a etablování se do dodavatelských řetězců významných světových výrobců.

V každém kraji je také vyhlašován vítěz kategorie Vodafone Odpovědná firma roku 2017. Tuto cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. Ve Zlínském kraji vyhlásily jako nejodpovědnější společnost Sběrné suroviny UH. „Porota Nadace Vodafone ocenila přístup společnosti k zaměstnancům, zaměstnanecké benefity a individuální přístup k zaměstnancům s malými dětmi s možností využívání částečných pracovních úvazků a flexibilní pracovní doby. Ve svém regionu patří mezi významné podporovatele ekologických akcí, jako jsou Den Země a Ukliďme Česko. V letošním roce uspořádali již 7. ročník soutěže „Ekosoutěž“ pro školy ve sběru druhotných surovin. Aktivně podporují mládežnické sportovní kluby a festivaly Slovácké léto a Jeden Svět Zlín,“ zdůvodnil volbu Jan Fencl z Vodafone Czech Republic.

Vítězové krajského kola se stávají zároveň celorepublikovými finalisty. Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků soutěží Vodafone Firma roku 2017 i Vodafone Odpovědná firma roku 2017 se uskuteční 6. prosince na pražském Žofíně.

Držte nám palce!

© 2024 Sběrné suroviny UH, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
cross