Logo Sberne suroviny
6. 6. 2015

Společnost Sběrné suroviny UH zabodovala v soutěži „Českých 100 nejlepších“

Společnost Sběrné suroviny UH zabodovala v soutěži „Českých 100 nejlepších“

Uherskohradišťská společnost Sběrné suroviny UH, která se zabývá zpracováním a likvidací odpadu, se umístila v soutěži „Českých 100 nejlepších“ za rok 2015 v rámci oborové kategorie „Dynamický růst a stabilita“. Slavnostní galavečer se konal 25. listopadu ve Španělském sále na Pražském hradě. Diplom za Sběrné suroviny UH převzal za přítomnosti 700 významných osobností veřejného i podnikatelského života jednatel společnosti Rudolf Mazánek.

„Z umístění v této prestižní soutěži mám upřímnou radost. Pro naši firmu je to opravdu velká čest být mezi stovkou těch nejlepších,“ říká jednatel společnosti Rudolf Mazánek. „Toto ocenění je zároveň pochvalou pro celý náš tým a pro mě osobně potvrzením, že práci, kterou děláme, děláme dobře,“ dodává Mazánek.

To, že se společnost rok od roku dynamicky vyvíjí, dokládá například založení nové společnosti Sběrné suroviny UH Slovakia nebo navýšení počtu zaměstnanců oproti předchozímu roku o 15%.   I přes neustálé změny na trhu komodit, si firma dále buduje pevnou základnu a stává se tak stabilnější a respektovanou společností na trhu.

Společnost Sběrné suroviny UH poskytuje komplexní služby v odpadovém hospodářství a spolupracuje s fyzickými i právnickými osobami, obcemi a městy. Na českém trhu působí už 16 let a v současné době má přes 60 zaměstnanců.

Cenu „Českých 100 nejlepších“ uděluje od roku 1996 Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci COMENIUS.

© 2024 Sběrné suroviny UH, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
cross